Almanca Kursu

Eğitimlerimiz

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field

Dünyada en çok konuşulan dillerden biri olan Almancadır. Bu nedenle Almanca öğrenimi iş, eğitim, seyahat gibi konularda birçok fırsat sunar. Almanca kursu eğitimleri, Almanca becerilerinizi geliştirerek etkin bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Profesyonel eğitmenler tarafından sunulan Almanca dil kursu eğitimleri ile yurtdışındaki eğitim ve kariyer fırsatlarını değerlendirmenize destek olur.

Çekmeköy English Pro olarak Almanca dil becerilerini geliştirmek isteyen kişiler için 7/24 erişim sağlanabilecek eğitim programı sunuyoruz. Deneyimli ve profesyonel eğitmenler tarafından sunulan Almanca dil eğitimi, içeriği bakımından Goethe kursu ile benzerlik gösterir. Seviye belirleme sınavları ile Almanca dil seviyenize uygun eğitim belirlenir. Profesyonel eğitmenler tarafından sunulan Çekmeköy Almanca dil okulu eğitimleri sayesinde Almanca anlama, yazma ve konuşma alanında başarıyı elde edebilirsiniz.

Kurlarda 5 ders saati, anlaşılmayan konu ve alanların telafi edilme fırsatı sunan eğitim programı olan Make Up Club’a ayrılır. Bu eğitim programı sayesinde öğrencilerin Almancayı etkili bir biçimde öğrenmesi sağlanır. Aynı zamanda her kurda 5 ders saati de konuşma pratiğinin yapıldığı eğitim programı olan Conversation Club programına ayrılır.

Almanca kurs fiyatları tercih edilen eğitim programına ve kura bağlı olarak farklılık gösterir. Çekmeköy English Pro Almanca eğitimleri ile sınırları kaldırarak hayallerinize kavuşun!

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field

Diğer Eğitimlerimiz