YKSDİL (YDT)

Eğitimlerimiz

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field

YKSDİL (Yabancı Dil Yeterlilik Sınavı) Türkiye’deki yükseköğretim kurumlarına lisansüstü programlara başvuran adayların dil becerilerini ölçmeyi amaçlayan bir sınavdır. Bu sınav, lisansüstü eğitim almak isteyen öğrenciler için oldukça önemlidir. Bu nedenle öğrenciler, bu sınava hazırlanmak için YKSDİL kursu alternatiflerini araştırır.

Başta İngilizce olmak üzere YKSDİL kursu; Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Korece, Arapça gibi dillerde edebiyat, öğretmenlik, mütercim tercümanlık bölümlerinde eğitim almak isteyen adaylara yönelik eğitim programları sunar.

YKSDİL eğitim programı, seviyelere uygun sınıflardan oluşabildiği gibi talep edilmesi halinde birebir özel ders imkânı da sunar. Haftalık veya aylık düzenli periyotlarda gerçekleştirilen deneme sınavları sayesinde öğrenciler, gelişimlerini takip edebilir. Alanında tecrübeli ve uzman eğitmenler tarafından sunulan YKSDİL (YDT) kursu, kişilerin dil becerilerini geliştirerek sınavdan yüksek bir puan alabilir.

Çekmeköy English Pro olarak profesyonel eğitmenlerimiz ve modern eğitim materyalleri ile seviyenize uygun eğitimleri belirleyerek YKSDİL sınavına verimli bir şekilde hazırlanmanıza destek oluyoruz.

Çekmeköy English Pro eğitimleri ile sınırları kaldırarak hayallerinize kavuşun!

Programın Avantajları

YKSDİL eğitim programı sayesinde Yükseköğretim Kurulu tarafından düzenlenen dil sınavlarında başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Yabancı diller konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşan eğitmenlerimizden alacağınız eğitimler, sınavların yanı sıra dil yeteneğinizin gelişmesine de olanak sağlar. YKSDİL eğitim programının öğrencilere sunduğu avantajları şöyle sıralayabiliriz:

  • YKSDİL sınavlarından başarılı sonuçlar
  • Dil yeteneklerinin gelişmesi
  • Birebir özel ders imkanı
  • Her seviyeye özel oluşturulan sınıflar
  • Haftalık ve aylık deneme sınavları
  • Alanında tecrübeli, profesyonel eğitmenler
  • Eğitim koçluğu ve rehberlik hizmetleri
  • Soru çözme teknikleri, hedefe kitlenen taktik, teknik çalışmalar,

Program İçeriği

YKSDİL eğitim programımız sayesinde hedefinize giden yolda başarıyı bizimle garantileyebilirsiniz. Eğitim programımız sınava özel çalışmalar, soru tiplerine özel çözüm teknik ve taktikleri, gramer ve kelime çalışmaları, okuma, anlama, paragraf, çeviri teknikleri ile YKSDİL sınavına verimli bir biçimde çalışabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field

Diğer Eğitimlerimiz